Debiutantai sutriuškino Lietuvos čempionus

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelės apačioje įvyko pasikeitimas tarp dviejų komandų. 18-ajame ture Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa net 3:0 (2:0) įveikė čempioną „Panevėžį“.

Pirmame kėlinyje kiek netikėtai akivaizdžiai dominavo šeimininkai. 12-ąją minutę po spaudimo suklydus Robertui Mazaniui, gero šanso sulaukęs Henrique Devensas taikliai mušė pažeme.

Viso kėlinio metu antrą mačą „TOPsport A lygoje“ žaidęs Danielis Bukelis turėjo darbo ir porą sykių gelbėjo komandą. Misaki Sato buvo sukirtęs kamuolį į virpstą, o Ryonosuke Ohori uždirbtą baudinį 33-iąją minutę realizavo Linas Pilibaitis.

„Panevėžys“ pirmąjį smūgį atliko tik kėlinio pabaigoje, kai iš toli iššovė Jeffrey Sarpongas. Vilniaus rajono ekipai teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje traumą patyrusio Sergijaus Melašenkos Lietuvos čempionate debiutavo Ernestas Černiavskis.

Per pertrauką svečių strategas Stijnas Vrevenas atliko net tris keitimus, bet tai rezultato nedavė – 61-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas Malcolmas Cacutalua. Tuo po 7 minučių pasinaudojo įvartį pelnęs M. Sato, dar vėliau neišnaudojęs puikios progos pelnyti ketvirtą komandos įvartį.

„Panevėžys“ turėjo dvi geras galimybes, bet Lino Klimavičiaus bei Igno Venckaus bandymus atrėmė sėkmingai žaidęs E. Černiavskis.

Čempionai su 15 taškų nukrito į paskutinę vietą, „TransINVEST“ futbolininkai turi tašku daugiau bei pakilo į 9-ąją poziciją.