Rusė apgynė meninės gimnastikos olimpinės čempionės titulą

22-ejų metų rusė Jevgenija Kanajeva iškovojo Londono vasaros olimpinių žaidynių meninės gimnastikos varžybų aukso medalį, apgynusi dar 2008 metais Pekine iškovotą olimpiados čempionės titulą.

Keturiuose pratimuose - su lanku, kamuoliu, kuokelėmis bei kaspinu - dukart olimpinių žaidynių nugalėtoja surinko 116,900 balo bei savo šaliai Londono olimpiadoje iškovojo aštuonioliktą aukščiausią apdovanojimą.

Triskart pasaulio čempionė K. Kanajeva tapo pirmąja gimnaste, kuriai pavyko laimėti dvejas olimpines žaidynes iš eilės.

Sidabras meninės gimnastikos turnyre atiteko kitai Rusijos olimpietei Darjai Dmitrijevai (114,500 balo), o bronzos medalio savininke tapo baltarusė Liubov Čekašina (111,700 balo):