Penkis įvarčius pelniusio E. Razulio vedamas „Atlantas“ sutrypė dzūkus

Evaldas Razulis pirmajame kėlinyje pelnė net 4 įvarčius ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „SMSCredit.lt A lygos“ čempionato 6-ojo turo rungtynes Gargždų stadione namų žaidęs Klaipėdos „Atlantas“ nepasigalėtų vienos iš turnyro autsaiderių – Alytaus „Dainavos“. Sutriuškinęs varžovus rezultatu 6:1 (4:0), uostamiesčio klubas pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdamas rungtynėmis mažiau sužaidusį Panevėžio „Ekraną“. Ketvirtąją nesėkmę patyrusi „Dainava“ lieka aštunta.

Pirmojo kėlinio pradžia nieko blogo „Dainavai“ nežadėjo, progų aikštelės šeimininkams susikurti nepavyko. Antroje kėlinio pusėje svečių gynyba ėmė braškėti. 23-ąją minutę „Atlantas“ išnaudojo baudos smūgį ir po Mariaus Papšio perdavimo E.Razulis smūgiu galva pelnė pirmąjį savo ir komandos įvartį.

30-ąją minutę Andrius Urbšys privertė suklysti tiek „Dainavos“ gynėjus, tiek vartus palikusį Aurimą Dubicką ir atliko puikų perdavimą visiškai laisvam likusiam E.Razuliui, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Kiti du įvarčiai į svečių vartus krito pačiu nepalankiausiu metu – prieš pat dvikovos pertrauką. Abu juos, 43-ąją ir 45-ąją minutėmis, į savo sąskaitą įsirašė nesulaikomai žaidęs E.Razulis.

Vos trijų minučių šiam „Atlanto“ puolėjui prireikė pelnyti penktajam įvarčiui antrajame kėlinyje. Iš aikštės gilumos sulaukęs perdavimo, jis techniškai suklaidino gynėją ir stipriu smūgiu į vartus dar kartą privertė iš vietų pakilti susirinkusius žiūrovus.

Po šio įvarčio „Atlantas“ atsipalaidavo, vis dažniau leisdamas „Sūduvos“ komandai priartėti prie savųjų vartų. 55-ąją minutę paguodos įvartį svečiams pelnė Martynas Biržinis, tolimu smūgiu perkėlęs kamuolį per neapdairiai vartus palikusį aikštelės šeimininkų vartininką Mikhailą Komorovą, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės vilkint „Atlanto“ marškinėlius.

„Dainavos“ triuškinimą 81-ąją min. stipriu smūgiu iš dešinio krašto užbaigė M.Papšys.

Penkių įvarčių autorius E.Razulis pakilo į antrąją rezultatyviausių „SMSCredit.lt A lygos“ čempionato futbolininkų sąrašo vietą.

Klaipėdos „Atlantas“ – Alytaus „Dainava“ 6:1 (4:0).

„Atlantas“: M.Komorovas, M.Kazlauskas, A.Jokšas, M.Papšys, K.Gnedojus, D.Navikas, A.Urbšys, M.Beneta, A.Bartkus, E.Razulis, D.Kazlaukas.

„Dainava“: A.Dubickas, A.Mikaitis, D.Padaigis, D.Gunevič, V.Rutkauskas, R.Stankevičius, M.Biržinis, J.Morozas, A.Juchno, P.Sakalis, K.Soumaila.

Įvarčiai: E.Razulis (23, 30, 43, 45, 48), M.Papšys (81); M. Biržinis (55).

Geltonos kortelės: D.Padaigis (71).

Rungtynių teisėjai: V.Vasiliauskas, J.Lukjančiukas, V.Petkus.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. „Tauras“ 6 0 0 6 4:16 0

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: G.Alaverdašvili („Šiauliai“) – 7 įvarčiai, E.Razulis („Atlantas“) – 6, N.Valskis („Sūduva“) – 5, U.Umeh, A.Buinickis, V.Kavaliauskas (visi „Ekranas“), M.Kdouh („Sūduva“) ir K.Bilinski („Žalgiris“) – po 3.

Šiame straipsnyje: A lygaAtlantasDainava

sirgalius

sirgalius portretas
Puiki pergalė. Bet ,žurnaliste,argi gražu rašant suklystI(juk žaidė Atlantas ne su Suvalkijos berniokais,o su grybų ir uogų krašto bachuriukais),nors šiuo metu viskas Lietuvoje aukštyn kojomis,beveik:)> Dar kart su pergale.