„Nuggets“ šventė sunkią pergalę

Carmelo Anthony taiklus dvitaškis išplėšė pergalę Denverio „Nuggets“ komandai, kurie išvykoje minimaliu skirtumu 114:113 (32:31, 27:39, 30:24, 25:19) palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus, rašo basketnews.lt.

Šeimininkams atitrūkti buvo pavykę dar antrajame kėlinyje kai po spurto 15:0 „Thunder“ persvara buvo šoktelėjusi iki 16 taškų (58:42), tačiau Denverio krepšininkai nepasidavė ir po ilgosios pertraukos ėmė sparčiai mažinti savo atsilikimą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 17 sekundžių Kevinas Durantas tiakliu dvitaškiu buvo išvedęs į priekį „Thunder“, tačiau likus 5 sekundėms dvitaškį pataikė ir Carmelo Anthony taip persverdamas rezultatą svečių naudai. Per likusį laiką šeimininkai rezultatyvios atakos suregzti nebesugebėjo.

Nugalėtojams Linas Kleiza per 25 minutes pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 32 (11 rez. perd.), J.R.Smithas 22, Nene 20 (8 atk. kam.), Chrisas Andersenas 12, Anthony Carteris 8.

„Thunder“: Kevinas Durantas 31 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Greenas 24, Russellas Westbrookas 20, Earlas Watsonas 12 (8 rez. perd.), Nickas Collinsonas 11 (8 atk. kam.), Nenadas Krstičius 8.

Šiame straipsnyje: KleizaNBA