LKL mūšis dėl bronzos: „Rūdupis“ pergalingai pradėjo seriją

Šiandien Prienuose prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažasis finalas, kuriame vietos "Rūdupis" priėmė Utenos "Juventus".

Pergalę pirmosiose rungtynėse 79:65 iškovojo trečią vietą LKL reguliariajame sezone užėmęs "Rūdupis".

Kaip ir buvo tikėtasi, atkakli kova tarp ekipų užvirė nuo pat pirmųjų susitikimo minučių. Per pirmąjį ketvirtį rezultatyvumu negalėjo pasigirti nei viena komanda. Visas dešimt pirmųjų minučių kova vyko taškas į tašką. Po pirmojo ketvirčio uteniškiai pirmavo 17:15.

Vieno ar dviejų taškų persvarą svečiams pavyko išsaugoti iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tuomet Rolandas Alijevas įmetė du baudos metimus, Vytenis Lipkevičius pavogė kamuolį ir pelnė du taškus. "Rūdupis" išsiveržė į priekį 29:25. Prieniškiai surengė spurtą ir kėlinio pabaigoje po Gedimino Oreliko taiklaus metimo įgijo dešimties taškų persvarą - 43:33.

Trečiasis ketvirtis vėl vyko permainingai. Uteniškiams buvo pavykę deficitą sumažinti, tačiau kėlinuko pabaigė vėl geriau sužaidė "Rūdupis" - 62:51.

4-ajame kėlinyje "Rūdupio"pranašumas nekėlė abejonių. "Juventus" žaidimas visiškai subiro. Prieniškiai nesunkiai laimėjo ketvirtį 17:14 ir iškovojo įtikinamą pergalę 79:65.

Serijoje dėl bronzos kovojama iki trijų pergalių.

Reguliarajame sezone abi komandos pasidalijo po pergalę. Praėjusių metų lapkritį prieniškiai namuose šventė pergalę 64:62, o vasarį "Juventus" savoje aikštėje pasiekė įtikinamą revanšą - 86:71.

Antrosios šių komandų rungtynės gegužės 7-ąją, šeštadienį, bus žaidžiamos Utenoje.

„Rūdupis“: Vytenis Lipkevičius 16 taškų, Povilas Butkevičius 12, Adas Juškevičius 10, Rolandas Alijevas 9 (8 rez. perd.).

„Juventus“: Aurimas Kieža 14 (8 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 12, Gediminas Maceina 11.

Šiame straipsnyje: LKLrūdupisJuventus