Ž.Ilgausko komanda iškovojo pergalę

Klivlendo „Cavaliers" komanda, kuriai atstovauja lietuvis Žydrūnas Ilgauskas, Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo trečiąją pergalę. Ketvirtadienio naktį „Cavaliers" namuose 107:93 (30:24; 27:21; 26:26; 24:22) palaužė Čikagos „Bulls" ekipą, rašo BasketNews.lt.

Jau nuo pirmojo kėlinio „Cavaliers" komanda išsiveržė į priekį, nors „Bulls" ir mėgindavo pasivyti varžovus to padaryti jiems nepavyko. Šiame mače „Cavaliers" į pergalę vedė net 41 tašką pelnęs LeBronas Jamesas. Panašu, kad atsigauti pradeda ir aukštaūgis Benas Wallace‘as - žaidėjas atkovojo 14 kamuolių.

Ž.Ilgauskas šias rungtynes pradėjo startiniame komandos penketuke. Per 24 minutes krepšininkas pelnė 15 taškų (5/15 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

„Cavaliers": LeBronas Jamesas 41 (9 atk. kam.), Delonte‘as Westas 16,  Žydrūnas Ilgauskas 15 (10 atk. kam.), Maurice‘as Williamsas 13, Andersonas Varejao 9, Wally Szczebriakas 8.

„Bulls": Benas Gordonas 31, Derrickas Rose‘as 20 (7 rez. perd.), Luolas Dengas 18 (7 atk. kam.),  Drew Goodenas 11 (9 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: krepšinisNBAIlgauskas