Vilniuje laimėjęs „7bet-Lietkabelis“ – per žingsnį nuo bronzos

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prie bronzos medalių priartėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda, kuri svečiuose 91:84 (24:21, 21:25, 15:18, 27:23) palaužė Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Serijoje iki trijų pergalių Nenado Čanako auklėtiniai pirmauja 2:1. Ketvirtosios ir potencialiai lemiamos serijos rungtynės vyks antradienį Panevėžyje.

Geriau susitikimą pradėjo svečiai, kurie po Gedimino Oreliko tritaškio pirmavo 7:1. Nors Tre‘Shawnas Thurmanas stumtelėjo į priekį „Wolves Twinsbet“, atsaką turėjo ir varžovai – 13:6. Galiausiai rezultatas tapo lygus (15:15), tačiau po pirmojo kėlinio trapią persvarą turėjo svečiai – 24:21.

Tiesa, netrukus vilniečiai išsiveržė į priekį (27:26), o Arnas Beručka, Eigirdas Žukauskas ir Regimantas Miniotas skirtumą augino – 40:33. Nenadas Čanakas paprašė pertraukėlės, bet po jos svečių deficitas tik didėjo – 33:42. Panevėžio komanda galiausiai rengė gerą atkarpą ir skirtumą rėžė iki minimalaus, kokiu ir baigėsi antras ketvirtis – 45:46.

Džordže Gagičius rezultatą persvėrė svečių naudai (47:46), o Deividas Sirvydis bei G. Orelikas toliau pildė taškų kraitį – 52:46. Šeimininkai priartėjo, tačiau persverti rezultato nepajėgė – 61:63.

Ketvirto kėlinio pradžioje lygybę grąžino R. Miniotas (63:63), o atkakli kova tęsėsi. Svarbius taškus rinko Džiugas Slavinskas, stumtelėjęs į priekį „7bet-Lietkabelį“ (75:70), spurtą tęsė G. Maldūnas, kurio dėka skirtumas augo iki dviženklio – 84:74.

Laikas seko, jis buvo panevėžiečių sąjungininkas – 88:79. Per kiek daugiau nei minutę šeimininkai nebeišsigelbėjo, nors sušvelninti rezultatą dar pavyko – 81:88.