Pergalinga savaitė: žalgiriečiai namuose nugalėjo Panevėžio ekipą

Kauno „Žalgirio“ (4-1) krepšininkai trejų rungtynių savaitę uždarė pergalingai. „Betsafe-LKL“ čempionate kauniečiai nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (3-2) komandą 73:66 (13:24, 17:14, 23:15, 20:13).

Pirmuosius 4 taškus „Žalgiriui“ pelnė Laurynas Birutis, prasiveržimą pridėjo Ignas Brazdeikis, varžovo gynybą įveikė Mattas Mitchellas – 8:8. M. Mitchellas įmetė su pražanga (11:13), tačiau per likusias 3 kėlinio minutes šeimininkų gretose pasižymėjo tik Alenas Smailagičius – 13:24.

A. Smailagičius pelnė ir pirmuosius antrojo kėlinio taškus. Jį pakeitęs Aleksas Bieliauskas iškart atidarė savo taškų sąskaitą debiutuodamas pagrindinėje komandoje, po krepšiu prasiveržė Sylvainas Francisco, baudas sumetė Brady Manekas, du dėjimus po S. Francisco perdavimų atliko L. Birutis – 25:28. Arnas Butkevičius pasinaudojo A. Smailagičiaus perdavimu, baudą įmetė M. Mitchellas, akrobatinį prasiveržimą užbaigė S. Francisco – 30:38.

Deividas Sirvydis ir kamuolį perėmęs A. Butkevičius pelnė taškus iš po krepšio, o S. Francisco ir M. Mitchellas pataikė po tritaškį – 40:41. Tada prasidėjo S. Francisco šou: jis rinko 7 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus L. Biručiui – 51:45. Panevėžiečiai atsakė 8 taškais iš eilės (51:53), rezultatą lygino D. Sirvydžio baudų metimai – 53:53.

Tarp I. Brazdeikio ir Dovydo Giedraičio tolimų metimų įsiterpė Edgaro Ulanovo dvitaškis, o L. Birutis ir D. Sirvydis didino persvarą iki 9 taškų (66:57). E. Ulanovas įmetė puskablį, L. Birutis pridėjo dvitaškį ir baudos metimą – 71:66. Rungtynes uždarė S. Francisco baudų metimai – 73:66.

„Žalgiris“: L. Birutis 17, S. Francisco 16 (8 rez. perd., 2 per. kam.), M. Mitchellas 9, D. Sirvydis 6, E. Ulanovas 5, I. Brazdeikis 5, A. Butkevičius 4, A. Smailačius 4, D. Giedraitis 3, B. Manekas 2, A. Bieliauskas 2, L. Lekavičius 0.

„7bet-Lietkabelis“: M. Pecarskis 14 (6 atk. kam.), M. Varnas 11 (2 per. kam.), A. Stipanovičius 10.