Dėvimas televizorius. Ar tai įmanoma?

Davidas Forbesas keliavo iš atostogų Arizonoje, kai Detroito oro uoste buvo sustabdytas policijos. Policijos darbuotojas pasakė, kad sulaukė apie 50 skambučių, kai vyras įžengė į oro uosto patalpas. D.Forbesas ir jo šeima turėjo būti atidžiai apžiūrėti. Turint omeny, kad vyras su savimi turėjo 160 mikroschemų bei elektronikos, kurios užtektų duomenų centrui. Oro uosto apsauga nesuprato, kad visa ši įranga nepavojinga – tai tik dėvimas televizorius.

Inžinierius D.Forbesas susikonstravo vaizdo paltą dar 2009 metais, kuris sudarytas iš LED ekranų. Pirmasis jo kūrinys svėrė 23 kilogramus, todėl vyras nusprendė sukonstruoti lengvesnį dėvimą televizorių, rašo popsci.com.

Vyras, išsimatavęs paltą, apskaičiavo, kad ant drabužio gali įmontuoti 160/120 pikselių LED ekraną. Pasikuitęs savo įrankių dėžutėje, inžinierius rado lanksčias mikroschemas, kurios puikiai tiko drabužiui.

Televizoriaus elementai yra laikomi kelnių kišenėse, o kontrolės pultas priklijuotas prie pečių. Patobulinęs savo kūrinį vyras pasiekė, kad jis svertų tik 3,6 kg.

Grįžkime į oro uostą, kur prasidėjo amerikiečio apžiūra. Jis oro uosto apsaugą nuramino parodydamas, kad tai – ne pavojingas prietaisas, bet dėvimas televizorius, per kurį galima žiūrėti „Simpsonus“.

Vyras prisipažįsta, kad televizoriaus kasdien nedėvi, tačiau iš spintos išsitraukia, kai nori paįvairinti gyvenimą ar susilaukti aplinkinių dėmesio.

Inžinierius dėvimą televizorių sukonstravo per pusę metų. Jo kaina – apie 50 tūkst. litų.



NAUJAUSI KOMENTARAI

algis

algis portretas
visai isprotejes pasaulis. bet koki as tv vakar isigyjau topo centre per vykstanti dydiji ispardavima. galiu net skype naudotis, ziureti foto... super. ir sumokejau labai svelnia suma
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių