UEFA Čempionų lyga: paaiškėjo visi aštuntfinalių dalyviai

Trečiadienio vakarą rungtynės vyko dar keturiose UEFA Čempionų lygos grupėse. Tai paskutiniai grupių etapo susitikimai. Po jų paaiškėjo visi turnyro aštuntfinalio dalyviai.

Nieko nelemiančiose rungtynėse tarp F grupės lyderių Londono „Chelsea“ ir „Marseille“, namuose žaidę prancūzai minimaliu rezultatu, dėka Brandao įvarčio mačo pabaigoje, iškovojo pergalę. Abi ekipos pasidalino atitinkamai pirmą ir antrą grupės vietas.

Kitame F grupės mače „Žilina” pralaimėjo šeštąsias grupės etapo rungtynes, šįkart - Maskvos „Spartak” ekipai rezultatu 1-2. Bet įdomiausia šiame mače buvo tai, jog rungtynės trumpam buvo nutrauktos, mat Rusijos klubo sirgaliai į aikštę mėtė įvairias pirotechnines priemones.

Penktąją pergalę iškovojo akivaizdžių G grupės lyderių Madrido „Real“ klubas, kuris namuose rezultatu 4-0 sutriuškino svečių „Auxerre“ ekipą. Vieną įvartį savo komandai pelnė Cristiano Ronaldo, tuo tarpu puolėjas Karimas Benzema, sužaidęs puikias rungtynes, įmušė „hat-trick'ą”.

Tuo metu antrąją šios grupės vietą užsitikrinę „Milan“ futbolininkai savo aikštėje rezultatu 0-2 nusileido Amsterdamo „Ajax“ vienuolikei. Įvarčius nugalėtojams pelnė Demy de Zeeuwas ir Toby Alderweireldas.

Londono „Arsenal“ klubas, kuriam reikėjo pergalės norint užsitikrinti vietą aštuntfinalyje, ją ir iškovojo. Namuose jie rezultatu 3-1 nugalėtojo Belgrado „Partizan“ futbolininkus. Tris svarbius taškus atnešė Robino van Persie, Samiro Nasri ir Theo Walcotto tikslūs smūgiai, o belgradiečių gretose paguodos įvartį pelnė Cleo.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtų traukimo ceremonija vyks kitą penktadienį, gruodžio 17-ą dieną.

Visi rezultatai:

E grupė:

„Bayern Munchen“ 3 – 0 „Basel“
35' [1 - 0] Franck Ribery
37' [2 - 0] Anatoli Tymoschuk
50' [3 - 0] Franck Ribery

„CRF Cluj“ 1 – 1 „Roma“
21' [0 - 1] Marco Borriello
88' [1 - 1] Lacina Traoré

F grupė:

„Marseille“ 1 – 0 „Chelsea“
81' [1 - 0] Brandao

„Žilina“ 1 – 2 „Spartak Moscow“
48' [1 - 0] Tomas Majtan
54' [1 - 1] Alex
61' [1 - 2] Ibson
78' Ibson („Spartak Moscow“)

G grupė:

„Milan“ 0 – 2 „Ajax“
57' [0 - 1] Demy de Zeeuw
66' [0 - 2] Toby Alderweireld

„Real Madrid“ 4 – 0 „Auxerre“
12' [1 - 0] Karim Benzema
49' [2 - 0] Cristiano Ronaldo
72' [3 - 0] Karim Benzema
88' [4 - 0] Karim Benzema

H grupė:

„Arsenal“ 3 – 1 „Partizan Belgrad“
30' [1 - 0] Robin van Persie (11 m.)
52' [1 - 1] Cleo
73' [2 - 1] Theo Walcott
77' [3 - 1] Samir Nasri
86' Bacary Sagna („Arsenal“)

„Shakhtar Donetsk“ 2 – 0 „Braga“
78' [1 - 0] Razvan Rat
83' [2 - 0] Luiz Adriano