Pirmajame dešimtuke – viena Lietuvos dviratininkė

Australijoje pasibaigusiame pasaulio dviračių plento čempionate aukščiausią vietą iš lietuvių – 8-ąją – užėmė Rasa Leleivytė.

Moterų elito 127,2 km grupinių lenktynių finiše R.Leleivytė 3 sekundes pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai italei Giorgiai Bronzini.

Vyrų elito grupinėse lenktynėse 257,2 km greičiausiai – per 6 val. 21 min. 49 sek. – nuvažiavo norvegas Thoras Hushovdas. Lietuvos atstovas Ignatas Konovalovas aplenkė dešimt varžovų bei užėmė 89-ąją vietą. Lietuvis nuo pasaulio čempiono atsiliko 13 min. 53 sek. Sidabro medalį iškovojo su pagrindine grupe finišavęs danas Mattis Breshelis, bronzos – australas Allanas Davisas.

Vyrų elito atskirojo starto lenktynėse I.Konovalovas užėmė 12-ąją vietą, moterų elito varžybose Katažina Sosna – 23-iąją. Jaunimo vaikinų (iki 23 m.) grupinėse varžybose sėkmingiausiai pasirodė Ramūnas Navardauskas (14-oji vieta), o atskirojo starto lenktynėse – Evaldas Šiškevičius (29-oji vieta).

Šiame straipsnyje: dviračiaiLeleivytė