G.Mocka ir E.Gudunskas jaunimo bokso turnyro Lenkijoje nugalėtojai

Sėkmingai Lenkijoje vykusiame XXXVII tarptautiniame jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyre kovojo Lietuvos atstovai, iškovoję du aukso ir vieną bronzos medalį.

Turnyro nugalėtojais tapo Gerardas Mocka ir Edvinas Gudunskas.

Svorio kategorijos iki 60 kg finale G. Mockai buvo įskaityta pergalė jau pirmajame raunde, kai lenko Adriano Dąbrowskio sekundantai atsisakė tęsti kovą dėl neabejotino lietuvio pranašumo.

E. Gudunskas pergalę finale iškovojo taip pat anksčiau laiko. Jis dar pirmajame raunde aiškia persvara nugalėjo ringo šeimininką Sebastianą Butkiewiczių.

Bronzos medalis svorio kategorijoje iki 75 kg atiteko Erlandui Meškėnui. Jis pusfinalyje 1:6 pralaimėjo vėliau nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapusiam rusui Andrejui Jefremenkai, o kovoje dėl trečiosios vietos pirmaujame raunde nokautavo lenką Paulusą Sebastianą.

Be medalio liko tik Aurimas Kornilevičius, užėmęs ketvirtą vietą svorio kategorijoje iki 57 kg.

Šiame straipsnyje: boksas