Baltijos dziudo čempionate lietuviams - penki aukso medaliai

Suomijos sostinėje vykusiose Baltijos šalių atvirosiose dziudo pirmenybėse Lietuvos sportininkai iškovojo 5 aukso medalius.

Renalda Gedutytė (svorio kategorija iki 70 kg) iškovojo vienintelį aukso medalį jaunimo amžiaus grupės varžybose.

Dar dviem bronzos medaliais savo apdovanojimų kolekciją papildė Justina Skačkauskaitė (57 kg) ir Laura Naginskaitė (63 kg).

Jaunių (iki 17 metų) amžiaus grupėje Mykolas Lukoševičius (60 kg), Martynas Lukoševičius (73 kg) ir Mantas Labalaukis (81 kg) tapo čempionais.

Suaugusiųjų grupėje Laura Naginskaitė iškovojo aukso medalį, o Justina Skačkauskaitė (abi sportininkės - svorio kategorijoje iki 63 kg) - bronzą. Dar vieną apdovanojimą - bronzos - taip pat suaugusiųjų grupėje iškovojo Renalda Gedutytė (70 kg).

Veteranų grupėje aukso medaliu buvo apdovanotas Rimvydas Lukošius (90 kg), bronzos apdovanojimu tenkinosi Raimondas Jurgutis (81 kg).

Šiame straipsnyje: dziudo