Tėvų protestas Kaune: „Ar aukosi savo vaiką eksperimentinei vakcinai?“

 • Teksto dydis:

Vyriausybė svarsto galimybių pasą išduoti nuo 12 metų. Tai reiškia, kad daugiau vaikų turėtų būti paskiepyti. Tokiam siūlymui nepritaria dalis tėvų, todėl pirmadienį prieš pietus jie išėjo protestuoti prie Vyriausybės ir savivaldybių pastatų. Būrelis tėvų susirinko ir Kaune.

Prie Kauno miesto savivaldybės susirinkę tėvai rankose laikė plakatus: „Ar aukosi savo vaiką eksperimentinei vakcinai?“, „Mes prieš Valstybės griovimą, Žmonių segregaciją ir Konstitucijos trypimą“, „Mes prieš skiepus“ ir t.t.

Protesto metu vis leidžiamas įrašas, kad tai yra visuotinė mobilizacija. Jos metu reikia stabdyti kaukių dėvėjimą vaikams ugdymo proceso metu, taip pat reikia stabdyti vaikų vakcinaciją ir galimybių pasą.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Dalyviai taip pat atsinešė vaikiškus žaislus, sportinę aprangą ir ją panaudojo kaip dar vieną savo protesto išraišką. Protestuotojai per daug nesireiškė, tik stovėjo iškėlę savo plakatus ir žaislus. Viena jų sutiko šiek tiek pakomentuoti protesto tikslą.

Ji tikino, kad valdžia iš vaikų dabar atima vaikystę. Pasak moters, vaikams reikalingas bendravimas, laisvė, nerūpestinga vaikystė, o valdžia esą dabar terorizuoja tėvus.

Protestuotojai sutraukė ir smalsuolių būrį, kurie Laisvės alėjoje stebėjo, kas bus toliau.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Leidimas protestui nebuvo išduotas. Iniciatyvinė grupė buvo tik informavusi misto savivaldybę, kad proteste nebus daugiau nei penkiolika žmonių. Tokiais atvejais leidimo nereikia.NAUJAUSI KOMENTARAI

genocidas pilnu tempu

genocidas pilnu tempu portretas
Seimas nubalsavo už tai, kad nevakcinuoti vergai,dar norintys dirbti, patys mokėtų už savo testus. Vieno testo kaina – 80 eurų, taigi reikės terstuotis kas savaitę, kam reikės 320 eurų per mėnesį. Turint omenyje, kad šildymo kainos pabrango tris kartus, tai toks Seimo žingsnis reiškia tik vieną – dar likę gyvi žmonės vejami lauk emigruoti, arba kabintis ant sausos šakos. Kitas dalykas, kad po to, kai britų vyriausybė pateikė ataskaitą, kurioje sakoma, kad po antrosios vakcinos yra sunaikinamas natūralus žmogaus imunitetas, tai reiškia, kad visi likę gyvi Lietuvos gyventojai bus badomi eksperimentine vakcina iki mirties

avinai varomi į skerdyklą

avinai varomi į skerdyklą portretas
Žmonės turėtų aiškiai suprasti vieną dalyką. Ta nepaprastoji padėtis yra skirta ne migrantams, ne valstybės tikriesiems priešams, o mums visiems, šalies piliečiams. Taip siekiama įtvirtinti totalitarinį režimą, kuris prasidėjo nuo pišpasių įvedimo 2021-09-13. Toliau sekti gali mūsų visų priverstinis marmaliavimas, fizinis naikinimas. Jeigu norime to išvengti, reikėjo sukilimą organizuoti jau vakar, jei ne dar anksčiau. Dabar dar būtų galima apsisaugoti, bet reikėtų veikti staigiai. Šiaip ar taip mūsų yra žymiai daugiau nei jų ir, jeigu norėtume, galėtume atsiimti valstybę. Labiausiai liūdina, kad mūsų kariuomenėje nieko nėra daroma, vykdomi šitų parazitų įsakymai. Policija irgi tyli.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš tai geriau neduočiau vakcinos šitiems asilams-tėvams, kad greičiau papultų į reanimaciją, o ne vaikus sirgdyčiau ir net marinčiau. Šitiems bukystoms negalima duoti vaikų auklėti, atimti ir atiduoti į normalias šeimas, kurios rūpinasi sveikata
VISI KOMENTARAI 108
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių