Brazilijos valdžios institucijos šeštadienį baigė ištraukti 62 žmonių, žuvusių sudužus lėktuvui, kūnus, o ekspertai pradėjo tirti juodąją dėžę, siekdami nustatyti katastrofos priežastis.
Praėjus beveik metams po povandeninio laivo „OceanGate Titan“ sprogimo, kitas ambicingas verslininkas ketina leistis į tokią pačią kelionę, praneša „USA Today“.
Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros (UNHCR) vadovas Filippo Grandi (Filipas Grandis) penktadienį pareiškė, kad bet koks karinių veiksmų Gazos Ruože suintensyvėjimas sukels katastrofą ten gyvenantiems žmonėms.
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) regiono vadovas pirmadienį naujienų agentūrai AFP sakė, kad Gazos Rruože vandens, elektros ir degalų liko tik vienai parai.
Apie sprogusį „Titan“ povandeninį laivą LNK žurnalistas kalbėjosi su Klaipėdos universiteto Povandeninių tyrimų centro instruktoriumi ir Karinio jūrų laivyno atsargos karininku Valerijumi Krisikaičiu. Kas galėjo nutikti aparatui, kodėl įvyko sprogimas? Per kiek laiko žuvo nuotykių ieškotojai?
Kachovkos užtvankos griūtis – didžiausia per pastarus du dešimtmečius žmogaus sukelta katastrofa Europoje. Nelaimės padarinius bus galima įvertinti tik tada, kai atslūgs vanduo, nors jau dabar aišku, kad Ukrainos gyventojai, ir verslas turės iš naujo atkurti savo ryšius su Dniepro upe. Tačiau kol kas svarbiausia – išgyventi nelaimę.
Indijoje penktadienį įvykus didžiausiai per daugiau nei 20 metų traukinio katastrofai, avarijos vietoje šeštadienį buvo baigta gelbėjimo operacija, pranešė gelbėjimo darbų koordinatorius.
Los Andželo apygardos administracija sutiko sumokėti 28,85 mln. dolerių „Lakers“ legendos Kobe Bryanto žmonai Vanessai Bryant už paviešintas nuotraukas iš sraigtasparnio katastrofos vietos, kurioje 2020 m. žuvo jos vyras, trylikametė dukra Gianna ir dar septyni žmonės.