Seimas svarstys siūlymą finansinių ataskaitų nespėjusioms laiku pateikti nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) švelninti valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų gavimo sąlygas.
Seimas antradienį priėmė svarstyti prezidento Gitano Nausėdos inicijuotas pataisas, kuriomis siūloma Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšas savivaldybėms paskirstyti pagal nuolatinių gyventojų skaičių ir kelių jose ilgį.
Ketvirtadienį Seime planuojama balsuoti dėl Odontologijos praktikos ir burnos priežiūros praktikos įstatymo pataisų, kuriomis siūloma numatyti odontologų atsakomybę už studento praktikos metu padarytą klaidą.
Seimas antradienį po svarstymo pritarė Investicijų bei jį lydinčių įstatymų pakeitimų paketui, kuriuo Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės (VPSP) planavimas būtų įteisinamas ne tik konkrečių projektų lygmeniu, tačiau kaip sudėtinė viešųjų finansų planavimo dalis.
Seimas praėjusių metų pabaigoje pritarė Statybos įstatymo ir su juo susijusių teisės aktų pakeitimams, kurie, kaip teigiama Aplinkos ministerijos pranešime, supaprastins ir paspartins statybos procesus, sumažins perteklinį reguliavimą, padidins skaidrumą, kartu išsaugant ir gerinant aplinkos kokybę.
Seimas svarstys Statybos įstatymo pataisas, siūlančias kurortuose statant ir rekonstruojant nesudėtingus negyvenamosios paskirties statinius reikalauti statybos leidimo.
Vyriausybei pritarus Aplinkos apsaugos ministerijos parengtoms Miškų įstatymo pataisoms, miškininkai griebiasi už galvos: iš miškų urėdijų atimama miškų apsaugos funkcija, bet niekam kitam teisiškai ji taip pat nėra priskiriama. Taip siekiama sukurti palankesnes sąlygas kirsti miškus, o apie balansą tarp ūkinės, aplinkosauginės ir rekreacinės miškų veiklos belieka pamiršti.