Sostinės centre prie nepažįstamųjų prieina vaikas, prašo pagalbos ir sako, kad jį nori pagrobti. Toks buvo atliekamas eksperimentas, o jo rezultatai – liūdina. Praeiviai abejingai praėjo pro šalį.
Saulė gamina energiją ant stogo, o įmonė skaičiuoja savo darbo sąnaudas. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio „EnergyVision“ įmonės, esančios Vokietijos žemėje – Bavarijoje, fotovoltinių elementų montuotojai dirba tikrai nemažai – viena valanda ilgiau per dieną.
Dažnas lietuvis, kuris ieško pigesnių prekių, traukia jų ieškoti į Lenkiją. Norėdama patikrinti, ar Lietuvoje tikrai taip brangu, „KK2“ komanda kreipėsi į dainininką ir prodiuserį Arvydą Martinėną-Vudį. Šiuo metu Ispanijoje esantis lietuvis sutiko dalyvauti eksperimente ir patikrinti, kokie kainų skirtumai vyrauja Lietuvos ir Ispanijos parduotuvėse.
Lygiai prieš dvejus metus renginių organizatorė Svetlana Palivonienė atliko eksperimentą – Lietuvos prekybos centre apsipirko už dešimt eurų. Moteris išsaugojo sąrašą, kiek tada kainavo kiekviena jos pirkta prekė. Pabandžiusi atkartoti dviejų metų senumo eksperimentą – Svetlana liko nustebinta.
Pradinukų tėvai įsitikinę, kad nacionaliniame žinių patikrinime – per daug užduočių, o laiko joms atlikti per mažai. Per 45 minutes mažiesiems teko atlikti 36 matematikos užduotis. Tėvai, piktinasi, kad jų vaikai – bandomieji triušiai, pasakojama LNK reportaže.
Dėl sukčiavimo pričiuptas 39 metų šiaulietis teisėsaugai nurodė keistoką savo nusikalstamos veikos motyvą – patikrinti, kiek ir ko galima nuveikti su svetima mokėjimo kortele, kaip veikia įmonių kontrolės sistemos, pranešė Šiaulių policija.
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) imasi eksperimento: kviečia žmones nemokamai gauti daugkartinio naudojimo sauskelnes ir jas naudoti vietoje šimtmečius yrančių vienkartinių.
Nuo TV3 socialinio eksperimento „Skirtingai nuostabūs“ pradžios praėjo jau dvi savaitės. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio čia save išbando vis kiti keturi žmonės. Ir nors užduotys tos pačios, viena tampa aišku – tokių pat žmonių nebūna, todėl ir istorija kas kartą vis kita. O šią savaitę ji laukia dar labiau intriguojanti, nes pirmosios simpatijos ir nesutarimai įsiplieks iškart.
Daugėjant įrodymų, kad 4 dienų darbo savaitė yra gėris, socialdemokratai ragina valdžią pasekti Islandijos pavyzdžiu ir pradėti nacionalinio masto eksperimentą, kuris leistų įsitikinti trumpesnės darbo savaitės nauda.