Šiaulių apygardos teismas patenkino „Grigeo“ grupės akcininko Gintauto Pangonio prašymą ir panaikino jam galiojusią kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.
Klaipėdos apygardos prokuratūra atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl žiniasklaidai nutekintų Kuršių marių taršos ikiteisminio tyrimo duomenų – jame ilgus metus trukusia tarša kaltinama Klaipėdos kartono gamintoja „Grigeo Klaipėda“.
Pagrindinis „Grigeo“ grupės akcininkas ir prezidentas Gintautas Pangonis prieš pusketvirtų metų tuometiniams Klaipėdos kartono gamyklos „Grigeo Klaipėda“ vadovams davė tiesioginius nurodymus biologiškai nevalytas nuotekas slapta leisti į Kuršių marias, rodo teisėsaugos surinkti parodymai, kuriais yra grindžiamas kaltinimas verslininkui baudžiamojoje byloje.
Atsakomybę dėl kartono gamybos bendrovės „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leistų nevalytų nuotekų turėtų prisiimti ne tik pagrindinis „Grigeo“ akcininkas ir vadovas Gintautas Pangonis, kuriam teisėsauga pareiškė įtarimus, bet ir kolegialūs grupės valdymo organai, teigia ekspertai.
Medžio plaušo plokščių, kartono ir higieninio popieriaus gamybos grupės „Grigeo“ didžiausias akcininkas ir vadovas Gintautas Pangonis, kuriam dėl Kuršių marių taršos prokurorai pareiškė įtarimus, tikina, jog atsakomybė dėl to tenka visiems „Grigeo Klaipėdos“ vadovams, o jam tai yra pamoka.
Dėl Kuršių marių taršos nevalytomis atliekomis bendrovėje „Grigeo Klaipėda“ prokurorai trečiadienį pareiškė įtarimus kartono, higieninio popieriaus ir medžio plaušo plokščių gamybos grupės „Grigeo“ didžiausiam akcininkui ir vadovui Gintautui Pangoniui.
Prezidentas Gitanas Nausėda, reaguodamas į Kuršių marių taršos skandalą, nusprendė simboliškai grąžinti „Grigeo“ grupės vadovo Gintauto Pangonio paramą rinkimų kampanijai ir skirti 4 tūkst. eurų Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimų institutui.
Popieriaus ir medienos pramonės grupės „Grigeo“ prezidentas ir didžiausias savininkas Gintautas Pangonis ketvirtadienį pranešė, kad netinkamai išvalytos bendrovės „Grigeo Klaipėda“ nuotekos į Kuršių marias pateko per avarinį vamzdį.
Šiandien pranešta, kad uostamiesčio kartono bendrovė „Grigeo“ net kelerius metus nuotekomis teršė gamtą. Paaiškėjo, kad iš bendrovės naktimis sklinda baisi smarvė, o nevalytos nuotekos patenka tiesiai į Kuršių marias. LNK žinių tarnybai situaciją pakomentavo pats „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis.
Antradienį vykusiame bendrovės „Grigiškės“ akcininkų susirinkime priimtas galutinis sprendimas dėl pavadinimo keitimo. „Grigiškės“ ir grupei priklausančios įmonės Lietuvos ir tarptautinėms rinkoms prisistatys nauju vardu – „Grigeo“.
„Savo įmonių grupės istoriją skaičiuojame nuo 1823 m. Žingsnis po žingsnio, nuosekliai judėdami savo vizijos link, tapome kone visą gamybos ciklą apimančia įmonių grupe: pradedant makulatūros surinkimu, perdirbimu, baigiant produktų galutiniam vartotojui pateikimu. Taip pat vykdome ir medžio plaušo plokščių gamybą“