Patarimai moteriai, norinčiai džiaugtis tvirtais santykiais

  • Teksto dydis:

Anksčiau ar vėliau santykiuose ateina metas, kai romantika priblėsta ir aistra ima sklaidytis. Tai natūralus etapas, kurio neišvengia nė viena pora, tačiau jis nebūtinai reiškia santykių pabaigą.

Jei norite sutvirtinti savo santykius ir išvengti jų pabaigos, pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas dalinasi patarimais, kurie padės tai pasiekti.

„Kai santykiai nebesiklosto, abi pusės turi bendrauti ir stengtis juos pataisyti. Dažniausiai abi pusės ir bando tai daryti. Tik nežinodami priešingos lyties psichologijos subtilybių dažnai nieko nepasiekia. Moterys santykius taiso taip, kaip jų manymu yra geriausia, tačiau jos pasiektų geresnių rezultatų, jei pagalvotų, kaip santykius supranta jų mylimieji ir kas yra svarbu jiems“, – sako flirtas.lt ekspertas Marius Petrauskas.

Jis dalinasi patarimais ir faktais, kuriuos turėtų žinoti santykius gelbėti pasiryžusios merginos.

1. Žaisk su juo. Posakis, kad vyrai yra dideli vaikai, nėra iš piršto laužtas. Žaidimai, humoras ir pozityvios bangos santykius sustiprina labiau nei bet kas kitas.

2. Vyrams didelę įtaką daro jų draugai ir kolegos. Jei jie galvos, kad esi nuostabi mergina ir puikus laimikis, tavo vaikinas nersis iš kailio, kad tave išlaikytų.

3. Ne visi vyrai supranta romantiką. Nepasiduok ir padėk jam rodydama gerus pavyzdžius taip, kad jis pastebėtų. Jei nori gauti gėlių, jo telefone įvesk priminimą, kad po darbo jų nupirktų.

4. Išklausyk, ką jis nori pasakyti. Tai yra lengviausias būdas išvengti ginčų. Tiesiog paklausyk jo.

5. Tu negali pakeisti žmogaus, kuris nenori keistis. Padėk savo vyrui suprasti, kaip jis gali tapti geresnis. Jei jis nesikeičia ir nenori keistis dėl tavęs, tavo vietoje pagalvočiau, ar tokie santykiai gali tęstis.

6. Nuolat neprimink jo praeities klaidų. Vyrų ego yra neapsakomai jautrus, kai kalba pasisuka apie jų klaidas. Ar nepastebėjai, kad tavo vyras užsisklendžia, kai pradedi apie jas kalbėti?

7. Nekaltink savęs. 99 proc. atvejų dėl nelaimingų santykių yra kalti abu partneriai, todėl nekaltink vien savęs. Prisiimk atsakomybę, bet vien savęs nekaltink (nebent tai yra tas 1 proc.).

8. Vyrai neskaito minčių. Jei kažko nori, pasakyk ir, jei reikia, pakartok. Tavo vyras greičiausiai nesupranta užuominų.

9. Tylos terapija. Taip konflikto neišspręsi. Tavo vaikinas tiesiog išmoks geriau meluoti, kad jo išvengtų.

10. Jūs esate komanda. Tarp komandos narių nėra laimėtojų ar pralaimėtojų. Jei pralošiate, tai pralošiate kartu.

11. Visi vyrai nori kurti santykius su moterimi, kuri būtų dama gatvėje ir kekšė lovoje.

12. Rimtuose santykiuose neapsileisk. Stenkis būti patraukli jam net ir tada, kai jį jau apsukai aplink pirštą. Sportuok ir bent retkarčiais pasipuošk, kad jis tavęs norėtų labiau nei kitų moterų.

13. Tramdyk savo kompleksus. Neleisk, kad tavo kompleksai paimtų viršų. Moters seksualumas yra tai, kaip tu jautiesi ir kaip save pristatai.

14. Girk jį. Net kai jo pasiekimai yra nedideli, nepagailėk gero žodžio. Kitą kartą jis pasistengs labiau.

15. Nepersistenk, jei jis to nevertina. Kad netaptum savaime suprantamu dalyku, primink, kaip jam pasisekė, kad turi tave.

16. Vyrams reikia erdvės. Net jei jis nieko nesako, jam reikia atitrūkti nuo tavęs ir santykių. Leisk jam pabūti vienam ar su draugais. Tai jūsų santykius tik sustiprins.

17. Pasileisk. Seksualiniam gyvenimui reikia evoliucionuoti kartu su jūsų santykiais. Jei seksas ima vėsti, pasiūlyk išbandyti ką nors naujo.

18. Nežemink jo. Juk ir tu nenorėtum sarkastiškų replikų, dėl kurių jaustumeisi sugniuždyta ir pažeidžiama.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

  • Namų darbų ruoša kartu su vaiku – šaunu ar tabu?
    Namų darbų ruoša kartu su vaiku – šaunu ar tabu?

    Prasidėjus mokslo metams, tėvams gali kilti klausimas, kiek jiems būtina įsitraukti į vaiko mokslus: ar padėti ruošti namų darbus, tikrinti, kontroliuoti, priminti ir panašiai. Ši dilema dažnai šeimai tampa aktuali vaikui ti...

  • Stresas ar profesinis perdegimas? Skirtumas gali būti mirtinas
    Stresas ar profesinis perdegimas? Skirtumas gali būti mirtinas

    Ar kada esate patyrę būseną, kai atrodo, jog jau viskas, tiesiog visko per daug, daugiau nebegaliu? Ką tuomet galvojote? Kaip šią būseną apibūdintumėte? Ši tema pradeda straipsnių ciklą „Profesiniai konstruktai“, kuriame ...

    1
  • Mamą ir dukrą suartino sudėtingiausi gyvenimo iššūkiai
    Mamą ir dukrą suartino sudėtingiausi gyvenimo iššūkiai

    Kaip ir kiekvieną rugsėjį, jau 16 metų vėžiu sergančius vaikus globojantis paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ mini auksinio kaspino mėnesį. Už fondo vairo stovinčios mama ir dukra – Eglė Mėlinauskienė ir Justina Žukauskie...

  • Lengvas startas. Kaip padėti pirmokėliui lengviau adaptuotis?
    Lengvas startas. Kaip padėti pirmokėliui lengviau adaptuotis?

    Pirmieji mažylio žingsniai pirmoje klasėje ne visada būna lengvi. Kas lemia pirmokėlio nenorą ar net baimę eiti į mokyklą ir kaip tėvai gali padėti jam įveikti šiuos iššūkius, kalbamės su „Instagram“ paskyros &bdq...

  • Rudens iššūkiai mūsų psichologinei savijautai
    Rudens iššūkiai mūsų psichologinei savijautai

    Rudenėjant daugelis susiduria su neigiamais emociniais ir psichologiniais pokyčiais. Jiems didelę įtaką gali turėti sutrumpėjusios ir vis tamsesnės dienos, grįžimas į mokslus ir darbus, atvėsę orai ir sumažėjęs fizinis aktyvumas. ...

  • Psichologinės krizės – įveikiamos
    Psichologinės krizės – įveikiamos

    Ilgą laiką Lietuvoje buvo stebima savižudybių skaičiaus mažėjimo tendencija. Beveik per dešimtmetį mirčių nuo savižudybių skaičius sumažėjo kone 40 proc. Tačiau šiais skaičiais vis dar gerokai lenkiame Europos šalių vidur...

  • Garsenybei išgelbėjus moterį nuo savižudybės – svarbi žinutė: įvardijo didžiausią riziką
    Garsenybei išgelbėjus moterį nuo savižudybės – svarbi žinutė: įvardijo didžiausią riziką

    Amerikiečių muzikantas Jonas Bon Jovi praėjusią savaitę buvo dėmesio centre – jis išgelbėjo moterį, stovėjusią ant tilto atbrailos. Stebėjimo kameros užfiksavo kaip vyras ramiai bendrauja su moterimi, o paskui jis ir jo draugas pa...

  • Penki patarimai, kaip priimti teisingus sprendimus
    Penki patarimai, kaip priimti teisingus sprendimus

    Kiekvienas esame bent kartą priėmę sprendimą, dėl kurio vėliau gailėjomės. Pasak Vilniaus universiteto filosofijos fakulteto docentės dr. Ramunės Dirvanskienės, net protingiausi žmonės gali daryti klaidų ir tai ne visada rodo žinių trūkumą. N...

  • Nežinojau, kad man depresija
    Nežinojau, kad man depresija

    Pogimdyminė depresija yra dažniausiai pasitaikantis psichikos sveikatos sutrikimas po gimdymo. Naujausi tyrimai atskleidžia, kad depresija suserga maždaug 19 proc. pagimdžiusių moterų, tačiau panašus skaičius jų pagalbos nesikreipia. ...

    2
  • Savižudybių skaičius Lietuvoje mažėja: ryškūs pokyčiai matomi tarp jaunimo
    Savižudybių skaičius Lietuvoje mažėja: ryškūs pokyčiai matomi tarp jaunimo

    Minint tarptautinę Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, parlamentaras, vaikų ir paauglių psichologas Linas Slušnys sako, kad savižudybių skaičius Lietuvoje mažėja. Jo teigimu, ryškūs pokyčiai matomi tarp jaunimo, kuris vis reči...

    7
Daugiau straipsnių