Stengiasi įsižaisti ir jau siekia trofėjų

Vienas Lietuvos vyrų krepšinio klubas jau džiaugiasi trofėjumi, iškovotu ikisezoniniame turnyre, kiti ruošiasi papildyti savo prizų kolekcijas.

Triumfavo panevėžiečiai

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ savo aikštėje laimėjo tradicinį tarptautinį Raimundo Sargūno taurės turnyrą.

Nenado Čanako treniruojama komanda pusfinalyje 96:63 sutriuškino Valmieros „Glass Via“ (Latvija) ekipą, o finale 90:61 – Pernu „Sadam“ (Estija).

Per lemiamą mačą „7bet-Lietkabeliui“ 18 taškų pelnė ir penkis kartus kamuolį atkovojo Mantas Rubštavičius, 13 tšk. surinko serbas Marko Pecarskis (7 atkovoti kamuoliai), 11 – amerikietis Justinas Briggsas.

Trečią vietą užėmė Valmieros krepšininkai, 85:68 privertę kapituliuoti Kauno „Žalgirio-2“ jaunuolius.

Žalgiriečių gretose pasižymėjo Aleksas Bieliauskas (15 tšk., 6 atkovoti kamuoliai), Mantas Juzėnas (14 tšk., 4 rezultatyvūs perdavimai), Mantas Laurenčikas (10 tšk., 5 rezultatyvūs perdavimai).

Rygoje – Supertaurės mačai

Trenerio Georgio Vovoro vadovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“ viešėjo Telšiuose, kur 78:64 palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ komandą.

Blykstelėjo abiejų klubų legionieriai: nugalėtojams 17 tšk. pelnė Nate’as Johnsonas ir 15 tšk. – Zane’as Watermanas, vienas mažeikiečių lyderių Derrickas Stevenas Fenneris – 15 tšk., 6 atkovoti kamuoliai, o rezultatyviausiai žaidė Tomas Zdanavičius – 17 tšk.

Kitą savaitę Kauno žalgiriečiai treniruosis Turkijoje ir dalyvaus turnyre „Gloria Cup“.

Šiandien Vilniuje numatyta „Neptūno“ akistata su sostinės „Wolves Twinsbet“.

Vakar Šiauliuose startavo Algimanto Mikšio taurės turnyras. Pusfinalyje susitiko Vilniaus „Rytas“ ir Rygos VEF (Latvija), „Šiauliai“ ir Tartu „Ulikool“ (Estija).

Rugsėjo 11–12 d. Kėdainių arenoje – „Nevėžio“ klubo organizuojamas turnyras, kuriame varžysis šeimininkų ir „Uniclub Casino-Juventus“, „Šiaulių“ ir Jonavos „CBet“ krepšininkai.

Rugsėjo 14–15 d. Rygoje rengiamos „Fracht Baltic Super Cup“ taurės varžybos. Pusfinalio rungtynes žais vietos „Rigas Zell“ ir „7bet-Lietkabelis“, Rygos VEF ir „Wolves Twinsbet“.

„Žalgiris“ – į Turkiją

Kauno „Žalgiris“ rytoj savo aikštėje lauks Azerbaidžano čempiono – Rimo Kurtinaičio treniruojamo Baku „Sabah“ klubo.

Svečiai Lietuvoje sužaidė jau trejas rungtynes: 82:71 nugalėjo „Neptūną“, 76:57 – „M Basket-Delamode“ ir 68:97 nusileido „CBet“ ekipai.

Kitą savaitę žalgiriečiai treniruosis Turkijoje ir dalyvaus tradiciniame turnyre „Gloria Cup“: 11 d. – mačas su Bursos „Tofas“, 13 d. – su Berlyno ALBA ir 15 d. – su Stambulo „Anadolu Efes“.