Mažoji dienraščio taurė - „Voluktei“

„Kauno dienos“ Mažąją krepšinio taurę iškovojo „Voluktės“ dublerių komanda. 38-ąjį kartą vykstančiame turnyre liko du klausimai - kas iškovos Didžiąją taurę ir Supertaurę. Kauno kolegijos sporto salėje užvakar dėl Mažosios taurės kovojo „Kauno kolegija-2“ (treneris Kostas Gedminas) ir „Voluktės“ dubleriai (treneris Dalius Lubys). Pergalę 100:72 šventė A.Sabonio krepšinio mokyklos auklėtinių pagrdindu suburta „Voluktės“ dublerių ekipa.
Nugalėtojams Matas Lisajevičius pelnė 35 taškus (6 tritaškiai), Žygimantas Skučas - 23, Elvinas Vaičiūnas - 14 taškų (4 tritaškiai).
Kauno kolegijos ekipos gretose išsiskyrė Darius Lugauskas, surinkęs 25 taškus ir Vytautas Slapšinskas, pridėjęs 18.
“Voluktės“ žaidėjams kartu su taure įteiktos ir metinės „Kauno dienos“ prenumeratos. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Ž.Skučas.
Trečiąją vietą užėmė „Patvankos“ komanda, mažajame finale 91:80 nugalėjusi KK „Lukšius“.
Geriausi turnyro finalinio ketverto komandų žaidėjai: Matas Lisajevičius („Voluktė“), Darius Lugauskas („Kauno kolegija-2“), Valentinas Jurkšaitis (KK „Lukšiai“), o „Patvankos“ naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Barselonos ir Atlantos olimpinių žaidynių prizininkas, buvęs žalgirietis Darius Lukminas.
Pirmadienį paaiškės Didžiosios taurės nugalėtojai, antradienį - Supertaurės.