Antroje „Wolves“ ir „Joventut“ akistatoje – Ispanijos klubo pergalė

Vilniaus „Wolves“ (4-7) komandai nepavyko sugrįžti į pergalių kelią Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre. Lietuvos sostinės ekipa namuose buvo priversta pripažinti Badalonos „Joventut“ (7-5) pranašumą – 79:9

Vilniečiai užtikrintai pradėjo dvikovą ir po Džordže Gagičiaus dvitaškio bei realizuoto baudos metimo pirmavo 5:0.  Kėlinio viduryje Christianas Mekowulu neklydo prie baudų metimo linijos, sėkmingai iš po krepšio ataką užbaigė Kristupas Žemaitis, o „Wolves“ pirmavo 14:6. Ketvirčio pabaigoje Kęstutis Kemzūra paprašė minutės pertraukėlės, nes po kelių nesėkmingų šeimininkų atakų varžovai priartėjo tolimo metimo atstumu – 18:15. Po jos Vilkai atstatė 5 taškų pranašumą (20:15).

Nors „Joventut“ antrąjį kėlinį pradėjo Andreso Felizo tritaškiu, sužaidus vos porą minučių jau Carlesas Duranas, Badalonos ekipos strategas, pasikvietė savo komandą pasitarimui. Tre‘Shawnas Thurmanas tolimu metimu padidino „Wolves“ persvarą iki 9 taškų – 27:18.

Kėlinio viduryje po kelių apmaudžių vilniečių klaidų, jau K. Kemzūra buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes skirtumas ištirpo iki minimumo (31:30). Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, o pertrauką skelbianti sirena užfiksavo „Wolves“ pranašumą 43:41.

Du tritaškius pataikę svečiai įgijo 4 taškų persvarą sužaidus porą minučių po pertraukos (50:46), bet Vilkai atsakė sėkminga atkarpa ir po T. Thurmano perimto kamuolio ir dėjimo greitoje atakoje vėl atitrūko – 58:53. Po minutės pertraukėlės jau „Joventut“ sužaidė geras minutes ir išlygino rezultatą. Kėlinio pabaiga priklausė svečiams, kurie pirmavo 71:64.

Paskutines 10 minučių „Wolves“ pradėjo nesėkmingai. Svečiai akimirksniu padvigubino savo atotrūkį – 78:64. Netaiklūs metimai neleido šeimininkams sumažinti atsilikimo iki vienaženklio skaičiaus. Tuo tarpu atlaikiusi vilniečių spurtą ispanų komanda pergalės iš rankų nepaleido.

Svečiai iš toli metė įspūdingu 68,4 proc. (13/19) taiklumu.

Šioje dvikovoje vilniečiai vis dar vertėsi be traumas besigydančių Rasheedo Sulaimono ir Eigirdo Žukausko bei susirgusio Jeffery Tayloro.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Džordže Gagičius 16, Tre‘Shawnas Thurmanas 14, Christianas Mekowulu ir Arnas Beručka po 12, Regimantas Miniotas 10, Vaidas Kariniauskas 7 (12 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 6, Vitalijus Kozys 2. Adas Juškevičius ir Garrisonas Brooksas nepasižymėjo

„Joventut“ komandai Adresas Felizas pelnė 18, Andrew Andrewsas ir Ante Tomičius po 15 taškų.