„Žalgiris“ Šiauliuose prarado du taškus, tačiau liko A lygos lyderiu

Lietuvos futbolo A lygos čempionate du taškus prarado lyderis Vilniaus „Žalgiris“, svečiuose sužaidęs 1:1 su Šiaulių „Šiauliais“. Tačiau vilniečiai išliko pirmoje vietoje.

„Šiauliai“ iki šio mačo turnyro lentelėje buvo septinti  (10 rungtynių, 13 taškų),  „Žalgiris“ žengė pirmoje vietoje (9 mačai, 22 taškai).

Pirmajame rate žalgiriečiai įveikė šiauliečius 1:0. Vienintelį  įvartį tada mačo pradžioje įmušė lenkas Kamilis Bilinskis.

Į Šiaulius palaikyti savo mylimos komandos atvyko apie 50 „Žalgirio“ fanų.  Jie buvo nuliūdinti, o aikštės šeimininkų gerbėjai nudžiuginti jau 2-ąją minutę. „Šiaulių“ legionierius iš Kroatijos Niko Tokičius taikliu smūgiu iš baudos aikštelės nuginklavo svečių vartininką – 1:0.

Praleidę įvartį, sostinės futbolininkai rungtyniavo aktyviai, atakavo. 18-ąją minutę po K. Bilnskio smūgio galva aikštės šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo skersinis.

Iki pertraukos kur kas dažniau atakavo „Žalgirio“ futbolininkai, tačiau šiauliečiai sėkmingai gynėsi ir komandos išėjo ilsėtis Saulės miesto ekipai pirmaujant 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, jie surengė keletą pavojingų atakų, tačiau naudos iš to nepešė.  64 min. savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo „Žalgirio“ vartininkas Armantas Vitkauskas. Jis laiku išbėgo iš vartų ir atrėmė pavojingą varžovų smūgį.

Netrukus (68 min.) vilniečiams pavyko rezultatą išlyginti. Po Jakubo Wilko perdavimo įvartį į šiauliečių vartus įmušė puolėjas K. Bilinskis – 1:1.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė, komandos pasidalijo po tašką. Po šių rungtynių „Žalgiris“ (10 mačų, 23 taškai) išliko vienvaldžiu A lygos čempionato lyderiu. Sostinės ekipa vienu tašku lenkia Panevėžio „Ekrano“ ir Klaipėdos „Atlanto“futbolininkus.  Šiauliečiai (14 taškų) iš septintosios vietos pakilo į šeštąją.