A lyga: „Kauno Žalgiris“ dar kartą įkando „Hegelmann“ futbolininkams

„TOPsport A lygoje“ „Kauno Žalgiris“ dar kartą įkando Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkams. 28-ajame ture abi komandos pasidalino po tašką – 1:1.

Mėlynai balti pirmame kėlinyje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau įvartį praleido pozicinės atakos metu. 38-ąją minutę Oyinlola Kayode baudos aikštelėje surado Žaną Benedičičių, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Tiesa, svečiai ilgai nepirmavo, kadangi po 4 minučių „Hegelmann“ ekipa atstatė pusiausvyrą. Po Patricko Popescu perdavimo iš kairiojo krašto taikliai galva kamuolį į vartus nukreipė vidurio gynėjas Steve‘as Kingue.

Mačo pabaigoje arčiau pergalės buvo Kauno rajono klubas. Njoya Abdelas Kaderas galva sukirto kamuolį į skersinį, o paskutinės atakos metu Mato Vareikos atliktą smūgį atrėmė Deividas Mikelionis.

Šiame straipsnyje: A lygaKauno ŽalgirisHegelmann