A. Fokino taurės turnyre – triuškinantys rezultatai

15-ajame A.Fokino taurės turnyre, kuriame rungtyniauja aštuonios Klaipėdos regiono vienuolikės, sužaistos dvejos rungtynės.

Abu susitikimai vyko be intrigos: Plikių „Sakuona-Plikiai“ 4:0 nugalėjo Klaipėdos „EDM statybą-Sendvarį“, o Klaipėdos „Koralas“ net 9:0 sutriuškino Kretingos „KKT“.

„Sakuonos-Plikių“ ir„EDM statybos-Sendvario“ rungtynės buvo pirmosios B grupėje, todėl prieš varžybas buvo smalsu, kokias pajėgas šios vienuolikės surinko po žiemos.

Plikių futbolininkai gana greitai įrodė savo pranašumą – 13 min. vienas prieš vartininką išbėgęs pirmąjį įvartį įmušė Marius Valskis, po trijų minučių rezultatą padvigubino Andrius Paulauskas.

Baigiantis susitikimui dar du kartus buvo nuginkluotas „EDM statybos-Sendvario“ vartininkas. Vėl pasižymėjo A.Paulauskas (76 min.) ir Tomas Kilpys (80 min.).

Šioje grupėje dar nė karto nežaidė „Klaipėdos universiteto“ ir „Baltų“ ekipos.

A grupės varžybose tarp Lietuvos 2-ojoje lygoje debiutuosiančio „Koralo“ ir „KKT“ komandos, kas laimės buvo atsakyta 21-ąją min. Po Ernesto Razono (3 min.), Victoro Munozo (9 min.) ir Germano Jezerskio (19 ir 21 min.) įvarčių „Koralas“, įpusėjus pirmajam kėliniui, pirmavo 4:0.

Iki pertraukos ir antroje susitikimo pusėje į kretingiškių vartus krito dar penki įvarčiai, kuriuos įmušė Lukas Bielskis (27 ir 45 min.), Karolis Inta (55 min.) ir E.Razonas (61 ir 71 min.).

Po įspūdingos pergalės „Koralas“ grupėje aplenkė 3 taškus turėjusią Klaipėdos „Saremą. Ji pirmajame ture 3:1 buvo palaužusi Gargždų „Ąžuolą-Pramogas“.

Kovo 30 d. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje varžysis „Klaipėdos universitetas“ ir „EMD statyba-Sendvaris“, 31 d. – „Sakuona-Plikiai“ – „Baltai“, balandžio 1 d. – „Sarema“ – „Koralas“. Visų susitikimų pradžia 20.30 val.

Balandžio 2 d. 13 val. Gargžduose jėgas išmėgins „KKT“ ir „Ąžuolas-Pramogos“.