„Banga“ nesustabdė „Hegelmann“ puolimo

Atidėtose „TOPsport A lygos“ 18-ojo turo rungtynėse Gargždų „Banga“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos pasižymėjo rezultatyvumu. Svečiuose žaidę mėlynai balti pergalę pasiekė rezultatu 4:2 (1:0).

Šeimininkai buvo susikūrę grėsmingą progą, tačiau nuo Pijaus Srėbaliaus atakos apsigynė Arijus Bražinskas. Vartininkas kėlinio pabaigoje taip pat išgelbėjo komandą po tolimo Cesinha smūgio.

42-ąją minutę Kauno rajono klubas išsiveržė į priekį, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Artemas Ščedras buvo tikslus. Tik prasidėjus antram kėliniui, 50-ąją minutę, ukrainietis dar sykį gražiai nuginklavo Mantą Bertašių.

Aktyviai žaidusi „Banga“ nesudėjo ginklų – 73-iąją minutę pasižymėjo dėkingai atšokusį kamuolį į vartus nukreipęs Robertas Vėževičius. Tiesa, po poros minučių neužtikrintu varžovų žaidimu gynyboje pasinaudojęs Michaelas Thuique‘as taip pat buvo tikslus.

80-ąją minutę užsitęsusios standartinės padėties metu „Bangos“ gretose pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Maksimas Andrejevas. Vis dėlto po 3 minučių Leo Ribeiro perdavimą dubliu pavertė M. Thuique‘as.

Su 42 taškais Andriaus Skerlos kariauna labai užtikrintai jaučiasi 2-oje vietoje, „Banga“ turi 27 taškus bei žengia šešta.