„Žalgiris“ išvykoje nepasipriešino „Lokomotiv-Kuban“

Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose pralaimėjo pirmąją VTB Vieningosios lygos aštuntfinalio dvikovą Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ekipai rezultatu 72:44. Komandos dėl vietos ketvirtfinalyje kovos iki dviejų pergalių.

Itin nerezultatyviai sužaidę žalgiriečiai mačo pradžioje buvo išsiveržę į priekį. Tačiau, antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai. Vėliau jie tik didino savo pranašumą. Žalgiriečiams tragiškas buvo ir paskutinis ketvirtis, kurio metu jie pelnė tik 7 taškus. Kitas serijos rungtynes komandos žais antradienį Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Rungtynės
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ startinis penketas: Roderickas Blakney, Kelvinas Riversas, Maksimas Grigorjevas, Jeremiah Massey, Ali Traore.
Kauno „Žalgirio“ startinis penketas: Mantas Kalnietis, Tomas Delininkaitis, Dainius Šalenga, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas.

Per pirmąsias penkias minutes žalgiriečiai išsiveržė į priekį septyniais taškais (2:9). Efektyviai žaidė D.Šalenga, pelnęs 5 taškus iš eilės ir atidavęs rezultatyvų perdavimą R.Javtokui. Ilgą laiką strigę žalgiriečių gynybos spąstuose, Krasnodaro krepšininkai vėliau įsibėgėjo ir pirmąjį kėlinį baigė atsilikdami tik trimis taškais (12:15).

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Pasinaudoję keliomis žalgiriečių klaidomis jie išsiveržė į priekį. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes, po M.Kuzminsko žalgiriečiams pavyko persverti rezultatą (22:23). Tačiau, per likusį laiką taškus pelnė tik „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai. Įpusėjus rungtynėms jie pirmavo rezultatu 32:23.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai surengė tikrą rezultatyvių atakų škvalą, padidinę skirtumą net iki 16 taškų (44:28). Viso ketvirčio metu šeimininkams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą. Kauniečių krepšį itin sėkmingai atakavo K.Riversas. Po trisdešimties minučių „Lokomotiv-Kuban“ pirmavo 17 taškų (54:37).

Pirmąją lemiamo kėlinio pusę žalgiriečiams tiesiog fatališkai nesisekė - jiems nepavyko pelnyti nė taško. Tuo pasinaudoję Krasnodaro krepšininkai padidino pranašumą iki 23 taškų (60:37). Itin nerezultatyviai sužaidę paskutines 10 minučių žalgiriečiai leido aikštės šeimininkams dar labiau atitrūkti. Rungtynes „Lokomotiv-Kuban“ laimėjo rezultatu 72:44.

Daugiausiai taškų „Lokomotiv-Kuban“ komandai pelnė: K.Riversas - 21 (9 atk. kam.), A.Traore - 13 (6 atk. kam.), J.Massey - 9 (6 atk. kam.), V.Ilievski - 7.
Daugiausiai taškų „Žalgiriui“ pelnė: T.Delininkaitis, R.Javtokas ir D.Šalenga - po 7, M.Kalnietis - 6 (5 atk. kam.).

NU VA

NU VA portretas
KIBIRO TAURĖS VARŽYBŲ DALYVIS, TIESIOG SUMINDĖ ,,LEGENDINĮ", TAI KOKIOJE TAURĖJE LEGENDINIUI ŽAISTI, GAL ŠIKPUODŽIO ??? ;(((