Kaunietis apie darbus Partizanų gatvėje: galva nežino, ką daro uodega

Praėjusiais metais įrengtą pėsčiųjų ir dviračių taką Partizanų gatvėje vėl rausia technika. Matydami tokius sprendimus, kauniečiai šiurpsta – veiksmai esą neapgalvoti, nes į tą pačią vietą investuojama antrąkart. Tuo tarpu miesto valdžios atstovai tikina, jog tokiai darbų eigai įtakos turėjo nežinomybė, ar Europos Sąjunga (ES) skirs lėšų planuojamiems projektams.

„Partizanų gatvėje vykdytų darbų metu buvo iškasta teritorija lygiagrečiai čia esančio pėsčiųjų ir dviračių tako. Praėjusią savaitę pamačiau, kad iškastas ir minėtas pernai naujai įrengtas takas, plytintis netoli Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos stadiono. Šioje vietoje vykdomi vamzdynų keitimo darbai. Iš pradžių sutvarko, o netrukus vėl iškasa – galva nežino, ką daro uodega!“, – piktinosi su redakcija susisiekęs gyventojas.

Atremdami kauniečio kritiką dėl antrąkart tai pačiai vietai skiriamų investicijų, Kauno miesto savivaldybės atstovai akcentavo, jog tokia vykdomų darbų eiga nėra neapgalvota ar juolab atsitiktinė. Esą nebuvo aišku, kada bendrovę „Kauno energija“ pasieks ES lėšos numatytiems projektams įgyvendinti.

Iš pradžių sutvarko, o netrukus vėl iškasa – galva nežino, ką daro uodega!

„Žinojome, kad šiluminė trasa yra greta pėsčiųjų ir dviračių tako, bet ankstesnis šaligatvis buvo itin blogos būklės. Gaudavome itin daug gyventojų skundų“, – pagrįsdamas anksčiau atliktų darbų reikalingumą pernai įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką Partizanų gatvėje, kalbėjo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kaip paaiškėjo, ši Partizanų gatvės atkarpa, esanti netoli Kauno J. Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos stadiono, patenka į ES Struktūrinių fondų iš dalies finansuojamo šilumos tiekimo vamzdynų rekonstrukcijos projektą: „Kauno miesto 8Ž ir 9Ž magistralių rekonstravimas“.

„Vidutinis šilumos tiekimo vamzdynų amžius kai kuriose Kauno vietose siekia net 40 metų. Tokie vamzdynai yra susidėvėję ir juos būtina atnaujinti. Įvykdžius šiuos rekonstravimo projektus, tūkstančiams vartotojų pagerės šilumos tiekimo patikimumas ir kokybė. O šilumos praradimai rekonstruojamuose šilumos tiekimo tinkluose sumažės“, – tikino bendrovės „Kauno energija“ projektų vadovas Ūdrys Staselka pridurdamas, jog atlikus numatytus darbus, pėsčiųjų ir dviračių takas Partizanų gatvėje bus atstatytas į pirminę būklę.

„Kauno energijos“ pateiktais duomenimis, šiemet vamzdynai mieste keičiami 14 tinklo atkarpų: Vytenio, Partizanų, Chemijos, Draugystės, Medvėgalio, K. Baršausko, Tunelio, Girstupio, S. Žukausko gatvėse, Šiaurės, Pramonės, Savanorių prospektuose bei Raudondvario plente.

Pasak Ū. Staselkos, vamzdynai šiose atkarpose rūpesčių neturėtų kelti bent 2-3 dešimtmečius, t. y. tikėtina, kad bus išvengta netikėtų avarijų, dėl kurių tektų ardyti gatvių dangą.

Aktyvioji darbų fazė, pradėta šių metų pavasarį, numatoma baigti iki šių metų spalio. Projekto vertė siekia 1 991 574,39 eurus. ES Struktūrinių fondų lėšomis bus finansuota 995 787,19 eurų sumos. „Ši parama – tai pinigai, kurių už šių vamzdynų keitimą nereikės sumokėti kauniečiams“, – pabrėžė bendrovės „Kauno energija“ Projektų vadovas.


Šiame straipsnyje: skaitytojo naujienaPartizanų gatvėpėsčiųjų ir dviračių takasŪdrys Staselka

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ten dirba

Ten dirba portretas
Ten dirba uab katlita engineering partizanu gatveje ten tokie dideli pinigai ir negrazina atlyginimu kurie zmones dirbo katlitoje isejo is katlitos engineering darbovietes kreipesi i anstolius o katlita viska daro kad tik neiplauktu pinigai i katlita ir nereiketu grazinti darbininkams skolu visi pinigai plaukia i bormann Consult ir i kitas ju sukurtas firmas o katlita bankrotinama speceliai kad negrazinti skolas

kaunietis

kaunietis portretas
Šiandien eidamas iš SAVO, pamačiau jog prie jo , kitoje Partizanų g. pusėje rekonstruodami šiluminę trasą, "veikėjai" sugadino naują šaligatvį - jo šoną "nulaužė", jis stipriai įtrūkęs [ po žiemos plyšys tik didės kol galiausiai...]

Zenonas

Zenonas  portretas
Į kalėjimą juos kopūstagalvius su Matijošaičiu!
VISI KOMENTARAI 38

Galerijos

Daugiau straipsnių