Perkate naują išmanųjį laikrodį? Viskas, į ką turite atkreipti dėmesį

  • Teksto dydis:

Ant sporto entuziastų ir mėgėjų riešų besipuikuojančių išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas itin platus, o kur dar jų siūlomų funkcijų gausa.

Miego bei streso stebėsena, kalorijų ir žingsnių skaičiavimas, įvairios sveikatingumo programos, galimybė atsiliepti į skambučius ir kitos funkcijos bei techninės galimybės. Tačiau kaip perkant išmanųjį laikrodį nepasiklysti pasiūloje? Specialistai pataria atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

Asmeninis asistentas kiekviename žingsnyje ar tik sportui skirtos funkcijos?

Išmanieji laikrodžiai jau spėjo užimti asmeninio sporto trenerio poziciją. Jie pritaikyti sekti fizinį aktyvumą – skaičiuoti žingsnius ir nueitus kilometrus, stebėti individualius pasiekimus, pateikti pasiūlymus ar įvairias sporto programas pagal asmeninį gyvenimo būdą. Taip pat šiuose įrenginiuose yra papildomai integruotos įvairios sveikatingumo programos bei streso ir miego stebėsenos funkcijos. Tačiau naujausi išmanieji laikrodžiai gali pasiūlyti dar daugiau ir tapti kasdieniu asistentu ne tik sporto salėje. Net netraukiant išmaniojo telefono iš kišenės nešiojamame prietaise galima peržiūrėti atėjusias naujienas, skaityti elektorinius laiškus, žinutes ar net atsiliepti į skambučius bei paskambinti pačiam.

Atsparumas vandeniui

Išmanusis laikrodis lydi jus kiekvieną dieną, kai einate miegoti, praustis, skubate į darbą ar keliaujate į žygį po kalnus. Todėl jis turi būti sukurtas ištverti net sudėtingiausias sąlygas, kad nesibaimindami galėtumėte keliauti bet kokiu oru. Čia svarbu atkreipti dėmesį į prietaiso atsparumą vandeniui, tik aukščiausius standartus atitinkančiais įrenginiais galima naudotis tiek lyjant, tiek esant kitoms nepalankioms oro sąlygoms. ATM raidžių kombinacija ir prieš ją einantys skaičiai, pavyzdžiui, 5 ar 10, reiškia laikrodžio atsparumą vandeniui – ar jis atsparus ir kaip gerai izoliuoja vandenį.Tad prieš įsigydami naują įrenginį atkreipkite savo dėmesį į šių raidžių ir skaičių kombinaciją.

Dizainas

Nešiojami prietaisai nebėra vien fizinį aktyvumą stebintys įrenginiai, kuriais naudojamės tik sportuojant. Naujausi išmanieji laikrodžiai pasižymi išskirtiniu dizainu, kurį kiekvienas gali priderinti prie individualaus stiliaus. Jūsų laikrodis, jūsų asmeninis pasirinkimas – įvairiausios spalvos ir pagal nuotaiką derinami keičiami dirželiai. Taip pat technologijų gamintojai vis dažniau pristato išmaniuosius prietaisus, kurie atrodo tarsi klasikiniai laikrodžiai.

Kaina

Išmaniojo laikrodžio kaina priklauso nuo jo gamintojo, įdiegtų funkcijų, dizaino sprendimų, ar jis turi spalvotą ekraną bei kitų technologinių savybių. Galima įsigyti nuo pačių paprasčiausių modelių iki technologiškai pažangiausių ir pritaikytų aukštų sporto rezultatų siekiantiems atletams. Tad nenustabu, kad jų kainos taip pat svyruoja nuo keliasdešimt iki tūkstančio ar daugiau eurų. Todėl renkantis išmanųjį laikrodį, apsispręskite, kokios funkcijos jums svarbiausios ir reikalingiausios, kad netektų permokėti arba nusivilti. Neverta pamiršti ir specialių akcijų. 

Baterijos laikas

Didžiosios dalies išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių baterijos neišsikrovusios veikia apie dvi dienas. Tačiau yra ir išimčių, pavyzdžiui, naujausio „Samsung“ išmaniojo laikrodžio baterija sukurta veikti dar ilgiau. Iki 80 valandų baterijos veikimo trukmė užtikrina, kad vartotojai galėtų naudotis nešiojamu prietaisu, nesirūpinant jo įkrovimu, aktyviai naudojantis, klausantis muzikos, atsakinėjant į laiškus ar skambučius tris dienas ar net ilgiau. Taip pat naujausių laikrodžių baterijos įkraunamos išties patogiai – tiesiog padėjus įrenginį ant bevielės įkrovimo stotelės.

Programėlės

Išmaniųjų laikrodžių savininkai gali rinktis ir iš specialių programėlių. Sau tinkamas aplikacijas ras ne tik mėgstantys sportuoti, bet ir mylintys muziką, nuotykių ieškotojai, auto-moto entuziastai ir net išmaniųjų namų savininkai.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Čia dar vienas daiktas iš man visiškai nereikalingų ...
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių